Together we serve digital champions

Onze digitale helden zijn trots op het laten groeien van bedrijven. Samen blijven we de digitale grenzen ontdekken en verleggen. Dat is wat ons drijft.

Ons team

Leer onze GO-getters kennen:

Passionate about building a future proof foundation of people who can exceed the expectations of our clients. Driven by creating the best organizational work environment in which my colleagues can be the best version of themselves!

bas@greenorange.com 06 21 88 56 49
HR Business Partner Bas Knikhuis

Als deels projectmanager, deels frontend developer, aangevuld met wat data analyse en een heleboel oplossingsgerichtheid zorg ik dat (technische) vraagstukken opgelost en geregeld worden.

ben@greenorange.com 06 14 98 31 12
Projectmanager Digital | Tech Ben van den Tooren

Een creatieve perfectionist op het gebied van organiseren. Staat graag klaar voor collega's & geen uitdaging of vraag is mij te gek!

britt@greenorange.com 06 14 42 73 23
Office Manager Britt Kienhuis
Account Director Cariene van Aart
Data Analyst Dirk Heesink

Passionate about working for great companies! Uncovering their business, market and insights and use digital as key to help our client’s business perform better. Together with a team of experts contribute leadership and experience to our clients and their team.

doreen@greenorange.com 06 34 97 59 99
Account Director Doreen Tijdhof

Een creatieveling met een passie voor digital. Ik houd van het optimaliseren en automatiseren van processen om bedrijven zo een stap verder te laten komen!

jelle@greenorange.com
Marketing Automation Expert Jelle Scholten

Het samen werken naar gewenst resultaat is waar ik voor sta. Bepaal met mij samen hoe u digital inzet om uw bedrijfsdoelstellingen te behalen!

jon@greenorange.com 06 10 62 25 15
Lead Business Development Jon Scherphof
DPO & Digital Support Lifan Shiu

Passionate about tech and data and building the bridge between those two and businesses. All about speaking, blogging and making you a rock star!

loraine@greenorange.com 06 48 27 38 75
Digital Technology Expert Loraine Nijhuis
Data Technology Consultant Marc Lohuis

Organiseren, verbinden, mensen helpen ontwikkelen, en dat alles met als doel om de business van onze klanten beter te laten presteren. Dat is waar ik energie van krijg!

marije@greenorange.com 06 12 54 94 39
Account Director Marije ten Vergert

Building a leading 'agency of the future' together with great people is my mission! Supporting our digital heroes enables the transformation to future proof business performance.

nienke@greenorange.com 06 24 12 12 34
Managing Director Nienke Bruggeman

Het in banen leiden van mooie, complexe software projecten en technische vraagstukken om tot de best kwalitatieve oplossingen te komen voor de klant

odin@greenorange.com 06 18 35 13 26
Projectmanager Digital | Tech Odin Bergman

Het verstrekken van managementinformatie aan zowel de klant-teams als de organisatie, met als doel om de continuïteit van onze dienstverlening te waarborgen. (Oftewel Show me the money ;-) )

onno@greenorange.com 06 13 38 36 11
Business Controller Onno Scheuten

Driven to align business & IT and add structure towards projects. Aspire to perfection and leading team members directly towards your goal is my thing.

renee@greenorange.com 06 14 98 31 06
Projectmanager Digital | Data Renee Snelting

Aan het roer van de projecten zorg ik dat de wind in de zeilen staat. Ook in stormige omstandigheden maak ik techniek begrijpbaar is en hou ik zicht op de horizon om de doelen te behalen.

sabrina@greenorange.com 06 14 30 01 59
Projectmanager Digital | Tech Sabrina Drosten

Wat mij fascineert is het omzetten ‘big data’ naar nieuwe en slimme inzichten door middel van het toepassen van verschillende analysetechnieken.

sterre@greenorange.com 06 18 20 36 81
Data Analyst Sterre Peters

Feiten, processen, workflows: ik optimaliseer, automatiseer en schep orde in chaos. Daarbij geholpen door chocolade.

tom@greenorange.com 06 14 42 73 28
Projectmanager Digital Tom Baake

Helping companies with kick-ass strategies and roadmaps that will really make them grow is why I get out of bed every morning. All the while looking beyond the horizon for 'what's next'.

vera@greenorange.com 06 28 29 07 88
Digital Strategist Vera Engelbertink

Streven naar betrouwbaarheid, volledigheid en efficiency op financieel vlak met als doel bij te dragen aan een betere organisatie.

wout@greenorange.com 06 22 49 93 49
Assistent Controller Wout Sanderink

De vertaling van complexe data naar begrijpelijke oplossingen, door continue de gebruiker centraal te stellen.

yoline@greenorange.com 06 10 84 44 70
Projectmanager Digital | UX Yoline Sprinkhuizen